Veebipoe vabankclub.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Weekend Club OÜ (registrikood 12896823), Asukohaga Tartu maakond, Kambja vald, Tõrvandi alevik, Tüki, 61715.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest laua broneerimisel.

Veebipoes broneeritavate laudade hinnad on märgitud laudade juures saaliplaanil.

Laua broneerimise kinnitus saadetakse meilile.

Teave laua broneerimise kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Laua broneerimiseks tuleb lisada valida ürituse kuupäev või liikuda otse ürituse juures lauda broneerima. Broneeringu kinnitamiseks tuleb vormistada tellimus ja täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui üritus jääb ära, siis tühistatakse ka laua broneering ning teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha. Üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 7 tööpäeva.

 

Broneeringu tühistamine

Pärast broneeringu kinnitamist on ostjal õigus broneeringust taganeda 2 päeva enne ürituse toimumist nii, et tagastatakse täissumma ning 1 päev enne nii, et tagastatakse 50% summast.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Broneringu tühistamiseks kirjutage info@vabankclub.ee.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@vabankclub.ee.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.