fbpx

08.09 “Блеск” Hooaja avapidu!

vabank

Linna populaarseim vene pidu “БЛЕСК” avab suurejooneliselt uut hooaega Tartu glamuurseimas ööklubis VABANK (Ülikooli 8A)!

****************************************************

Laupäeval 8. SEPTEMBRIL avab suurejooneliselt oma uue hooaja linna populaarseim vene üritus “БЛЕСК”, kus kõlab öö läbi ainult aegumatult parim ja populaarseim vene muusika, toimub spetsiaalne tantsushow ning kõlavad unustamatud saksofoni helid vaieldamatult lemmiku vene muusika saatel.

Sellel ööl ootavad Teid ees imeline atmosfäär, imekaunid dekoratsioonid ja üllatused, mis jätavad suurepärase mälestuse ning loovad kogemuse pikaks ajaks! See saab olema meeldejääv üritus meie vanadele sõpradele ja muutub uueks lemmikuks kõigile uutele vene muusika austajatele!

Parimatest parimad vene klubihitid toob Teieni legendaarne DJ Deniss Karabljoff (Tallinn). Unikaalset muusikaelamust rikastab DJ SNOOPP (Tallinn).

Terve öö kõlab 100% vene muusika! See on tõeline vene pidu, kus lihtsalt peab kohapeal olema!

*******************************************************

Unustumatute saksofonihelidega astub lavale erikülaline!

Teiega koos säravad meie võrratult veetlevad tantsijad!

Öö täis imesid ja üllatusi – see on unustamatu pidu “БЛЕСК”!

********************************************************

VÕIMALUS TELLIDA VIP-LAUD! (NB! Suurepärane vaade lavale ning tantsupõrandale). Tunne end tõelise VIP-ina, tule ja tähista koos meiega oma sünnipäeva või tähtpäeva! Hind sisaldab tasuta pääsmeid, VIP lauda eraldatud alas, 0.5-1l kanget alkoholi koos pealejookide ning suupistetega. Telli laud ja küsi infot: +372 58201524. VIP laua hind alates 150€.

ESIMESELE 50-le KÜLASTAJALE STOLI TERVITUSKOKTEIL!

Pane like “БЛЕСК/BLESQUE” ürituse fännilehele, ole kursis kõigi tulevaste üritustega ning vaata galleriid esimesena möödunud üritustest siit: www.facebook.com/ruevent

Tähelepanu, tegemist on eriüritusega!
Soodustused sissepääsul ei kehti!
Uksed avatakse kell 23.00
Facebook attend/Klubikaart 8€ kuni 00.00! Pilet 10€
(NB! Strong Face & Style Control! Pidulik riietus ja -king!)
Sissepääs 18+

Ära lase mööda seda suursündmust – ole kohal!

CLUB VABANK / ÜLIKOOLI 8A, TARTU / +372 660 6693