fbpx

07.09 Blesk

Vabank Tartu

Ootame kõiki uusi ja vanu sõpru linna populaarseimale vene peole “БЛЕСК”, mis leiab aset 7. september Tartu glamuurseimas ööklubis VABANK (Ülikooli 8A)!

************************************************************
Laupäeval 7. september toimub linna populaarseim vene üritus “БЛЕСК”! Öö läbi kõlab ainult aegumatult parim ja populaarseim vene muusika, toimub spetsiaalne tantsushow!

Sellel ööl ootavad Teid ees imeline atmosfäär, imekaunid dekoratsioonid ja üllatused, mis jätavad suurepärase mälestuse ning loovad kogemuse pikaks ajaks! See saab olema meeldejääv üritus meie vanadele sõpradele ja muutub uueks lemmikuks kõigile uutele vene muusika austajatele!

Parimatest parimad vene klubihitid toob Teieni legendaarne DJ Deniss Karabljoff (Tallinn).

Terve öö kõlab 100% vene muusika! See on tõeline vene pidu, kus lihtsalt peab kohapeal olema! Teiega koos säravad meie võrratult veetlevad tantsijad!

Öö täis imesid ja üllatusi – see on unustamatu pidu “БЛЕСК/BLESQUE”!

*********************************************************

VÕIMALUS TELLIDA VIP LAUD 150€!
(Suurepärane vaade lavale ning tantsupõrandale vip loožist on garanteeritud). Tunne end tõelise VIP-ina, tule ja tähista koos meiega oma sünnipäeva või tähtpäeva! Hind sisaldab tasuta pääsmeid, VIP lauda eraldatud alas, 0.5-1l kanget alkoholi koos pealejookide ning suupistetega. Telli laud ja küsi infot: +372 58201524

ESIMESELE 50-le KÜLASTAJALE TERVITUSKOKTEIL!

Pane like “БЛЕСК/BLESQUE” ürituse fännilehele, ole kursis kõigi tulevaste üritustega ning vaata galleriid esimesena möödunud üritustest siit: www.facebook.com/ruevent

Tähelepanu, tegemist on eriüritusega!
Soodustused sissepääsul ei kehti!
Uksed avatakse kell 23.00
Facebook attend/Klubikaart 9€ kuni 00.00! Pilet 11€
(NB! Strong Face & Style Control! Pidulik riietus ja -king!)
Sissepääs 18+

Ära lase mööda seda suursündmust – ole kohal!

CLUB VABANK / ÜLIKOOLI 8A, TARTU / +372 660 6693